Fiat AUTO-WIT TCZEW Fiat AUTO-WIT TCZEW
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Serwis mechaniczny


     Jak wszyscy wiemy, współczesne samochody produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia techniki. Diagnostyka takich samochodów bez odpowiedniego oprzyrządowania i oprogramowania, bez odpowiednich urządzeń diagnostycznych oraz bez odpowiednio przeszkolonego personelu jest praktycznie niemożliwa. Auto - Wit Kujach jako Dealer FIATA posiada dostęp do wszystkich instrukcji, schematów oraz do informacji dotyczących procesu technologicznego w produkcji danego samochodu, jest w stanie precyzyjnie zdiagnozować i usunąć każdą powstałą usterkę.

Dokonujemy profesjonalnych napraw serwisowych, lakierniczych i blacharskich wszystkich marek, również w systemie bezgotówkowym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oddzielnie dla każdej profesji i nowocześnie wyposażone stanowiska pracy.

Zapewniamy Klientom serwisu pełną kontrolę kosztów dokonywanych napraw. Na życzenie Klient otrzymuje kosztorys przewidywanych napraw i dopiero po jego akceptacji serwis przystępuje do działania. Dokonanie napraw nie wykazanych wcześniej w kosztorysie wymaga dodatkowej zgody Klienta.

Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi. Klienci GENERALI TU S.A. i BENEFIA TUM S.A.. mogą u nas dokonać zgłoszenia szkody.

Udzielamy rocznej gwarancji na dokonane w naszym serwisie naprawy.

W trakcie naprawy możecie Państwo odpocząć przy kawie, gorącej czekoladzie lub smacznym czerwonym barszczu czytając aktualną prasę. W przypadku, gdy naprawa Państwa samochodu będzie trwała dłużej, możecie Państwo skorzystać z samochodu zastępczego

 

Zapraszamy do naszego serwisu


Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 13:00
tel. 058/530-03-30 w.34; fax. 058/530-03-30
e-mail: f75612p@dealer.fiat.pl


 
 
AUTO-WIT KUJACH
Tel.: e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies